به نام خدا سلام

کار برای سنین پایین یه عشقه همه ما یه روزی کوچیک بودیم .خود من خیلی دنبال یادگیری بودم 

ولی چون اونموقع ها اینترنت اینقدر پیشرفت نکرده بود و اصلا هیچ پیامرسانی هم نبود خیلی سخت

می شد چیزی که دوس داریو یاد بگیری.

و اما حالا با مقایسه با قبل همه چیز فرق کرده و برای یادگیری عالیه هر کس دنبال یادگیری باشه خیلی راحت می تونه یاد بگیره.

ولی بازم یه مشکل هست!

اونم اینه که همه جا خیلی مهندسی و کتابی مطالبو توضیح میدن و درکش برای آدمی که خودش یه

سر رشته ای داشته باشه سخته چه برسه به ماها که تازه میخوایم یاد بگیریم.

و اما کار ما:

ما اومدیم که بتونیم خیلی روان و ساده و در عین حال کاربردی و مهم تر از همه قابل درک برای همهی

افراد از همه سنین آموزش هامونو ارئه بدیم و یه کار بزرگ بکنیم .(یه کار خیلی بزرگ)که همه بتونن

از این آموزش ها استفاده بکنن.

در مورد آموزش ها باید بگم که تو مجموعه ما همه می تونن یاد بگیرن ولی همه نمی تونن یاد بدن

می خوام اینو بگم که هر کس فکر می کنه که یه مبحثو کامل بلده و می تونه با شرایط بالا مطالبشو ارائه

بده می تونه نویسنده سایت ما باشه.

حالا چجوری فقط کافیه تو پیج اینستاگرام ما یه دایرکت به من بدین اونجا راجبش حرف می زنیم.

آموزش ها:

1.الکترونیک:اول مفاهیم و شناخت چیزایی که باهاشون کار داریم و بعد بستن مدار های ساده و بعد کاربردی و کلی مقالات مختلف

2.کامپیوتر:اول آموزش مبتدی ویندوز و بعد آموزش اینترنت و بعد آموزش انواع نرم افزار ها

خب حالا هر آموزش دیگه ای که شما بلدین بسم الله شروع کنین به یاد دادنش به بقیه.

مهمترین ویژگی سایت و کلا مجموعه ی ما تعاملی بودنشه که همه با هم مشارکت می کنیم.

چیلدلرن یه ,آموزش ,یاد ,خیلی ,ها ,کار ,و بعد ,می تونه ,آموزش ها ,که همه ,ما یهمنبع

منبع تغذیه(باطری)

افزودن میانبر در ویندوز

به وبسایت آموزش تخصصی کودکان ونوجوانان خوش آمدید

پیدا کردن مشخصات کامپیوتر

مقاومت(رزیستور)

آرمیچر

لامپ(مصرف کننده ها)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی اجناس فوق العاده اسرا44 اینجا همه چی هست لاله دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. پکیج ها | برنامه ها خرید لاستیک سواری مناسب خرید و فروش نخ های اکریلیک ایران سایت صاحبقران